Sesja Walentynkowa TFP

Sesja Walentynkowa TFP to wspaniały prezent dla Twojego partnera/partnerki. Zbliża się 14 luty, dzień dla zakochanych. Każdy z Was staje przed wyborem, co kupić? Co zorganizować?

Podpowiem Wam, doskonałym prezentem może być sesja zdjęciowa, Ty sama/sam lub z partnerem. Więc zapraszam wszystkich chętnych na sesję plenerową Walentynkową. Sesja może odbyć się również u Was w domu lub wybranym przez Was miejscu. Ważne jest abyście czuli się swobodnie i dobrze przy tym bawili.

Liczba miejsc ograniczona, sesja w Łodzi lub w granicach Łodzi. Godziny raczej do południowe, przy najlepszym oświetleniu. Jeśli sesja w plenerze musimy wstrzelić się w pogodę. Nigdy nie robię zdjęć gdy pada deszcz, lub duży śnieg i jest porywisty wiatr. Nie może być też bardzo zimno, zdjęcia z czerwonym nosem nie będą fajne.

Po sesji w ciągu 7 dni otrzymasz ode mnie od 5 zdjęć wzwyż, w dużym formacie. Zdjęcia możesz umieścić gdzie chcesz byle byś na nich nie zarabiała/zarabiał. Przed sesją podpisujemy stosowną umowę, która zabezpiecza zarówno Ciebie jak i mnie.

Ważne jest aby podczas sesji, była luźna atmosfera pełna miłości i uśmiechu. Reszta sama wyjdzie podczas pozowania.

Na sesje możecie przyjść z kim chcecie, może to być partner, koleżanka, kolega, mama, tata. Warto wziąć ze sobą kilka ciekawych lub zabawnych rekwizytów: kapelusz, serduszka, balony itp. Czym więcej, tym więcej możliwości, tym więcej zabawy i uśmiechu.

Chętnych proszę o kontakt: foto@krytyczny.kylos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *