Sesja z Aleksandrem

Sesja z Aleksandrem z Ukrainy przebiegła w miłej, spokojnej i pełnej uśmiechu atmosferze. Pomimo dużego mrozu Olek potrafił sprostać naszym wymaganiom. Praca z nim to była czysta przyjemność.

Aleksander kiedy trzeba było potrafił utrzymać powagę, a uśmiech wywołać na poczekaniu. Nie miał problemu z położeniem się na pniu, czy wejściu na ścięte baliki drzewa. Do sesji podszedł jak prawdziwy model.

Na sesję przyszedł na luzie, w pełni przygotowany, niczym profesjonalista. Widać było w nim chęć pracy i smykałkę do pozowania. Widać było że to lubi i traktuje poważnie nie tylko dla dobrej zabawy. Jeśli tylko czas pozwoli chętnie umówimy się z Olkiem na następną sesję w wiosennej aurze.

Aleksander
fot. Monika Śmigielska

Zapraszamy na sesje zimowe TFP póki zima jeszcze nas odwiedza. Chętnych z rejonu miasta Łodzi i pobliskich okolic prosimy o kontakt pod adresem foto(@)krytyczny.kylos.pl lub o skorzystanie z formularza na tej stronie. Przypominamy też że można również wystąpić w sesji komercyjnej z zyskami 50/50 po sprzedaży zdjęcia. W obecnej chwili największe zapotrzebowanie jest na sesje związane z ćwiczeniami domowymi podczas trwania COVID19. Sesja musi odbyć się u Was w domu lub przez Was wytypowanym miejscu. Przed sesją podpisujemy stosowną umowę, zezwolenie na publikację wizerunku oraz jeśli jesteście właścicielami lokalu, pozwolenie na pokazanie wnętrz i aranżację w lokalu. Potem już tylko sesja i obróbka zdjęć i oczekiwanie na zyski.

Aleksander
fot Sławomir Śmigielski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *