Zimowa aura sprzyja?

Zimowa aura daje w kość. Choć biały puch okrywa wszystko tworząc niesamowite widoki, czas na fotografię plenerową nie jest zbyt dobry. Minus pięć stopni, prószący śnieg i zimny przeszywający wiatr to jak sól dla samochodu. Szkoda sprzętu.

Ja jednak pokusiłem się na krótką chwilę w lesie. Statyw pod pachę, aparat w rękę, ciepła czapa, ciepła katana i naprzód w las. Nie było łatwo, śniegu prawie do kolan no i te marznące ręce. Ale kilka fotek udało mi się cyknąć.

droga do lasu
',
droga do lasu
',
w drodze do lasu
',
zdrój
',
droga w lesie
',
w środku lasu
',
latem może być fajnie, ale zimą?
',

Każdą z fotografii można kupić w moim sklepie, zdjęcia można wykorzystać na własnej stronie lub przenieść zdjęcie na obraz lub papier. Po zakupie pełnej licencji możesz ze zdjęciem robić co chcesz. Zapraszam do sklepu.

Kiedy zimowa aura trochę odpuści będzie więcej czasu na piesze wycieczki z aparatem w ręku. W tym miejscu przypomnę również, że poszukuje modelek i modeli do współpracy w zakresie fotografii aktu, portretu i sensualnej. Zysk dla oby stron 50/50. Zgłoszenie proszę wysłać pod adres foto@krytyczny.kylos.pl lub formularz na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *