Sesja TFP

Sesja TFP, pozowanie w zamian za zdjęcia. To bardzo często stosowana forma fotografii w modelingu, zwłaszcza u początkujących fotografów lub tych którzy chcą poszerzyć swoje portfolio.

Nasze studio również zaprasza chętnych na sesje TFP, dzięki temu my powiększamy swoje portfolio, a Ty korzystasz na zdjęciach za darmo. Warunkiem takiej sesji jest podpisanie przed sesją odpowiedniej umowy przez obie strony.

Umowa jest niezbędna, bez niej nie robimy zdjęć. Umowa o sesję TFP jest zabezpieczeniem zarówno dla nas jak i osoby pozującej.

Jak się zgłosić na sesję?

Wystarczy do nas napisać na adres foto@krytyczny.kylos.pl, podać swoje dane kontaktowe, adres strony np. na maxmodels lub megamodels albo swojej strony z portfolio. Jeśli nie masz którejś ze stron, trudno – wyślij nam jedno zdjęcie całej sylwetki zrobionej nawet telefonem i oczekuj odpowiedzi.

Przeważnie odpowiadamy tego samego dnia, ale może zdarzyć się że pracujemy przy jakimś projekcie i odpowiedź może nastąpić po 2 lub 4 dniach. Nie martw się, odpowiadamy zawsze, nawet jeśli miała by być odpowiedź odmowna. Może się zdarzyć iż wysłane do nas zgłoszenie nie dotarło, dlatego warto skorzystać z formularza kontaktowego.

Jak się przygotować?

Nie ma na to złotej receptury. Po prostu wyśpij się, najedz, ułóż włosy, trochę się pomaluj, przejrzyj dzień wcześniej szafę. Znajdź kilka ciekawych ciuszków w których będziesz czuła/czuł się swobodnie, może jakiś kapelusz, okulary, duży parasol. Ważne jest abyś na sesji czuła się swobodnie, bez spięć i stresów. Masz się dobrze bawić to tylko sesja zdjęciowa nie pokaz modowy renomowanej firmy. My ze swojej strony też postaramy się o Twoje dobre samopoczucie, podpowiemy i doradzimy. Na pewno nie obejdzie się bez gimnastyki 🙂

Jeśli jesteś zdecydowana/zdecydowany pisz śmiało. Razem stworzymy coś wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *