Sesja z Aleksandrem

Jakiś czas temu postanowiliśmy odnowić swoje portfolio i zaprosiliśmy na sesję TFP Aleksandra z Ukrainy.

Aleksander to świetny facet, który umie słuchać i potrafi sprostać wymaganiom fotografa. Nie boi się zaryzykować, potrafi wejść tam gdzie zażyczy sobie fotograf. Ma fantastyczne usposobienie, lubi żarty i nie krępuje się przed obiektywem nawet ze świeżo poznanym fotografem.

Sesja z Aleksandrem to czysta przyjemność, na pewno nie będzie to nasza ostatnia sesja w tym roku. Czekamy na wiosnę i cieplejsze dni. Jako fotografowie polecamy Aleksandra innym fotografom, na pewno nie pożałujecie.

Photo 1_1 Photo 2_1 Photo 3_1 Photo 4_1 Photo 5_1 Photo 6_1 Photo 7_1 Photo 8_1 Photo 9_1 Photo 10_1 Photo 11_1 Photo 12_1 Photo 13_1 Photo 14_1 Photo 15_1 Photo 16_1 Photo 17_1 Photo 18_1 Photo 19_1

Na sesję TFP zapraszamy chętnych z Łodzi i okolic. Jeśli macie ochotę na mały spontan śmiało piszcie. Na chwilę obecną proponujemy sesje darmowe, jednak liczba sesji jest ograniczona i nasza oferta nie będzie trwać wiecznie. Jeśli jesteś zdecydowany, zdecydowana wypełnij formularz u góry strony „sesja TFP”. Zapraszamy.

Odpowiadamy na każde zgłoszenie niezależnie od tego czy zakwalifikujemy Cię do sesji czy nie. Przeważnie nikomu nie odmawiamy, ale różnie to bywa i kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *