Sesja z Magdą w Arturówku

Sesja z Magdą w zimowej aurze w dwu stopniowym mrozie w środku lasu Arturówek w Łodzi. Tak po krótce można opisać sesję z tą piękną młodą Łodzinką.

Magda to młoda, piękna, wysportowana kobieta która na codzień zajmuje się pracą i sportem. Z modelingiem ma nie wiele, aczkolwiek to nie jest jej pierwsza sesja zdjęciowa. Ma wesołe usposobienie, potrafi żartować, jest komunikatywna i do tego potrafi wczuć się w rolę modelki.

Photo 1_2 Photo 2_2 Photo 3_2 Photo 4_2 Photo 5_2 Photo 6_2 Photo 7_2 Photo 8_2 Photo 9_2 Photo 10_2 Photo 11_2 Photo 12_2 Photo 13_2 Photo 14_2 Photo 15_2 Photo 16_2 Photo 17_2 Photo 18_2

Dla nas współpraca z Magdą to była czysta przyjemność. Jej humor i tajemnicze uśmieszki udzielały się wszystkim pomimo nieciekawych warunków atmosferycznych. Sesja była krótka i było mało czasu na więcej, mróz z minuty na minutę robił się coraz bardziej uporczywy. Marzły ręce, nosy robiły się czerwone, ogólnie mówiąc trzeba było dogrzewać się w samochodzie. Pozowanie Magdy, w pozycji siedzącej na śniegu definitywnie zakończyło sesję.

Na wiosnę spróbujemy wrócić do sesji z nowymi pomysłami. A tymczasem zapraszamy chętnych na sesję TFP. Nasz cel to odnowienie portfolio. Sesja tylko w obrębie Łodzi i okolicach. Nasza oferta jest ograniczona i nie będzie trwać wiecznie. Jeśli chcesz poczuć się jak modelka/model wypełnij formularz „Sesja TFP” lub napisz na adres foto@krytyczny.kylos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *