Już wkrótce! Sklep.

Już w krótce otwieramy sklep internetowy. W sklepie za niewielkie pieniądze kupisz zdjęcia i sesje fotograficzne. Zdjęcia wystawione w sklepie będą autorstwa naszego studia.

Każde zakupione zdjęcie w sklepie, będzie posiadało odpowiednią licencję. Licencję wskazującą gdzie kupione zdjęcie możesz wykorzystać i jak długo. Licencja podzielona będzie na licencję zwykłą i licencję pełną. Licencja zwykła pozwoli Ci na wykorzystanie zdjęcia praktycznie wszędzie (strona internetowa, kalendarz, folder, blog, gazeta itp.). Ograniczy Cię jedynie do ingerencji w samo zdjęcie. To znaczy że nie możesz go przyciąć, odwrócić, zmienić kolorów, nanieść napisu, wykorzystać jako tła do innego zdjęcia. Do tego będziesz potrzebował pełnej licencji.

Magdalena Piątczak
Modelka Magdalena

Ale nie martw się, nie taki diabeł straszny jak go malują. Cena licencji pełnej nie będzie wygórowana, nie chcemy zbijać majątku. Chcemy zarabiać na zdjęciach jak każdy, ale nie do przesady. Wydaje nam się że cena 5 zł za licencję zwykłą i 10 zł za licencję pełną, nie jest wzięta z kosmosu.

Co jeszcze kupisz w sklepie?

W sklepie zamieścimy też oferty na sesje fotograficzne. Każdy będzie mógł kupić Voucher na sesję plenerową, sesję rodzinną, sesję modelingową itp. W przyszłości pojawi się też oferta sesji studyjnej, obecnie remontujemy lokal po starym garażu i chcemy go zaadoptować na studio. Remont całego budynku niestety nie będzie tani. Stąd też pomysł na sklep.

Ceny sesji też nie będą wygórowane, proponujemy cenę za sesję od 250 zł. Cena będzie uzależniona też od naszego wkładu w sesję i od tego czy będzie potrzebny dojazd, może fryzjer czy wizażysta.

W sklepie zamieścimy też sesje TFP, ta sesja oczywiście będzie gratis! Tutaj możemy nawiązać z modelką czy modelem stałą współpracę. Na czym ona będzie polegała? Każda chętna osoba do pozowania, będzie mogła u nas zarobić! Po podpisaniu stosownej umowy i zezwolenia na publikację wizerunku, wykonamy sesję z której zdjęcia wystawimy w sklepie do sprzedaży. Zysk ze zdjęć dzielimy 50/50. Ponadto przy niektórych sesjach, zdjęcia możemy wysłać na liczne konkursy (nagrodą dzielimy się 50/50), do czasopism polskich i zagranicznych. Jak widzisz warto z nami nawiązać współpracę. Jest jednak haczyk, o przystąpieniu z nami do współpracy decydujemy my.

Nie poczujcie się w tym momencie gorsi. Po prostu nie każdy ma warunki do pozowania, nie każdy do tego się nadaje. Niektórzy, zwłaszcza początkujący muszą przejść przez kilka sesji zanim będą mogli nawiązać współpracę z kimkolwiek.

Dlatego też warto skorzystać z naszych sesji TFP nawet kilka razy. Za każdym razem z pomysłem na inny wizerunek i inny rodzaj sesji (portret, bounty, moda, topless, akt, itp.)

To na razie tyle na temat sklepu, o dalszych pomysłach będziemy pisać regularnie. Dlatego warto zaglądać na naszą stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *