Odwołane sesje

Odwołane sesje to teraz norma. Niestety czasy mamy ciężkie. Na całym świecie grasuje Covid19. Wszyscy się boją o swoje życie i mają rację. Ja razem z Moniką też boimy się tego cholernego wirusa. Staramy się nie uczestniczyć w sesjach fotograficznych, warsztatach i innych zgromadzeniach związanych z fotografią.

Chcemy zadbać o swoje i Wasze zdrowie. Cóż to by była za sesja ze strachem w oczach i maseczką na twarzy. W związku z taką sytuacja na razie wszystkie sesje odwołujemy i przenosimy na dogodniejszy termin. Będziemy mieli więcej czasu na rozwinięcie sklepu i fotografii martwej natury. Dołożymy trochę spacerów i zdjęć z różnych miejsc w Łodzi i okolicach.

Popracujemy też nad remontem studia. Jak dotąd brakowało nie tylko funduszy ale i czasu. Tego pierwszego brakuje nadal i raczej się to długo nie zmieni. A szkoda bo mieliśmy fajny plan na przyszłość. Biednemu to zawsze wiatr w oczy wieje, bogatemu to i byk się ocieli. Lubię to powiedzonko!

Najbliższą sesję planujemy pod koniec kwietnia, w kolejce czekają Sandra, Agnieszka i Marta z Łodzi, oraz Karola z Włoch, która przyjedzie dopiero kiedy otworzą granice we Włoszech. Za chwilę obecną to wszystko. Zdrowiejcie Ci którzy chorują, a Ci którzy jakoś się trzymają – pilnujcie się kochani Covid19 nie próżnuje.

Magdalena Piątczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *