ATMEGA32U4 ESP8266 ESP12E TF wirtualna klawiatura Micro SD

Mikrokontroler USB LILYGO® TTGO ATMEGA32U4 wirtualna klawiatura 5V DC 16MHz 5-kanałowa płytka rozwojowa – tzw. badusb. Do czego służy? Jest to kontrolowane przez Wi-Fi urządzenie BadUSB do zdalnego wykonywania Ducky Scripts. W niepowołanych rękach może być bardzo niebezpieczne.

Urządzenia (pendrive) USB, działa jak klawiatura wirtualna i służy do wprowadzania określonych DUCK SCRIPTÓW, poprzez naciśnięcie klawiszy do podpiętego komputera itp. Urządzenie jest dobrze znane w środowisku hakerskim i pentesterów. Ten gadżet hakerski jest łatwy w programowaniu. Po wgraniu odpowiedniego oprogramowania o nazwie Ducky Script może narobić wiele szkód. Może też być pomocne programistom w szybkim uruchamianiu skryptów wspomagających programowanie i administrowanie serwerów.

badusb

Urządzenie wyposażone jest w moduł wifi który pozwala na zdalne uruchamianie ładunków DUCKY SCRIPT. Trzeba jednak tutaj wspomnieć, że korzystanie z urządzenia może przyspożyć wiele problemów, dlatego wolno go używać tylko za zgodą właściciela testowanego urządzenia.

Przydatne linki: specyfikacja i oprogramowanie, WIFIDUCK,

Urządzenie można programować samemu korzystając z oprogramowania Arduino, lub ściągnąć skrypty bezpośrednio z sieci.

arduino

Specyfikacja: Mikrokontroler: ATmega32u4 Kanały PWM: 4 Prędkość zegara: 16MHz Cyfrowe piny we/wy: 10 Analogowe kanały wejściowe: 5 … I2C : 1 UART : 1 SRAM : 2.5KB Micro USB : 1 Rozmiar: 41.93×16.27×8.12mm (15g)

Więcej informacji: github

Mikrokontroler USB firmy LILYGO® TTGO ATMEGA32U4 możesz zamówić u nas. Możesz również zamówić inne urządzenia elektroniczne firmy LILYGO® TTGO. Czas oczekiwania na przesyłkę – ok. 3 tygodnie.

Możesz również obserwować nasze konto na allegro, dzięki czemu będziesz wiedział co w obecnej chwili jest dostępne od ręki. Jeśli masz pytania napisz, chętnie odpowiem i pomogę w problemie.

Wkrótce na moim kanale YT umieszczę filmik ukazujący użycie TTGO ATMEGA32U4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *