Jak długo stosować dietę KETO?

No właśnie, jak długo można jeść warzywka, tłuszczyk i inne tym podobne. Pytanie jest ciekawe, bo niektórzy żyją na Keto kilka lat, inni kilka miesięcy, a jeszcze inni nawet kilka dni.Potem rezygnują bo nie są w stanie wytrzymać na takiej diecie.

Więc jak to jest? Na moim przykładzie wygląda to tak. No nie jest łatwo, na początku jakoś szło ale po 3 miesiącach, nagle mój organizm zatęsknił za czymś innym. Walczyłem, walczyłem aż w końcu się przełamałem i w końcu pokusa stała się silniejsza. Narpiew zaczeło się od kawałka bułeczki z masełkiem i mieloneczką. Boże jaki to miód dla organizmu. No i stało się dieta poszła w siną dal, za to kilogramy zaczeły rosnąć. I to w jakim tempie 3 kg w ciągu 3 tygodni.

Czy się uda?

Teraz znów chce wrócić do diety, nie jest łatwo. Przedemną święta, będzie mnóstwo pokus na stole. Teraz próbuje nie jadać nic słodkiegi i nic z węglowodanami. Jest ciężko się przełamać. Nie wiem jak ja to zrobiłem przedtem. Teraz jest mi trudniej, co chwilę coś mnie kusi i uśmiecha się do mnie.

Trzeci dzień moich starań, cały czas walczę i cały czas powtarzam sobie „NIE!”, ale nie jest to łatwe. Wiem jak smakuje dieta KETO i wiem jak smakuje normalne jadło. Pewnie dlatego jest mi tak ciężko do niej powrócić. N9ie wiem czy to mi się będzie udawało dalej. Ci co czytacie mojego bloga, trzymajcie za mnie kciuki, a może napiszcie w komentarzach jak Wam udało się utrzymać dietę KETO dłużej niż ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *