Keto – dzień drugi

Drugi dzień diety zaliczony. Chociaż nie powiem nie jest łatwo, czuję się dziwnie niby najedzony i ciężki ale zarazem strasznie słaby, no i te nagłe wizyty w toalecie. Zapytałem @grecki-bazar-ewy czy też miała takie objawy, bo powiem szczerze troszkę się przestraszyłem. Czułem się dziwnie, podobnie jak przed udarem, stąd też mój niepokój. Okazuje się że przez kilka dni mogę się tak czuć a z każdym dniem będzie lepiej.

Śniadanie
Makrela wędzona z majonezem, waga około 150 g – to co wyżebrał kot 🙂 Pychota, uwielbiam majonez, musztardę, jajka i ryby. Mógłbym jeść to codziennie.

Drugie śniadanie
Jeden niewielki pomidor malinowy – 4,82 węglowodanów i 0,25 tłuszczu. Muszę powiedzieć że czuję się cały czas najedzony, nie mam łaknienia, jedynie smak, czasami mam ochotę zjeść bułeczkę, lub inne chrupiące pieczywo. Tego chyba będzie mi brakowało najbardziej.

Obiad
Kawałki piersi z kurczaka zapiekane w głębokim oleju, gotowane brokuły, ale nie rozgotowane bo takich nie lubię i jeden pomidorek malinowy pokrojony w plasterki. Porcja niewielka, trzy dni temu na takiej porcji daleko bym nie zajechał, podejrzewam że po godzinie byłbym głodny.

IMG_20210720_121711.jpg

Podwieczorek
Na podwieczorek zjadłem moje ulubione jajka szt 2 ugotowane na twardo, oczywiście z majonezem.

IMG_20210720_173320.jpg

Nie ukrywam że po rehabilitacjach na wieczór byłem głodny, jajkami się zasyciłem ale nie na długo. Po 2 godzinach byłem ponownie głodny, musiałem czymś się zająć. Postanowiłem udać się na godzinny spacer żeby zapomnieć o burczącym brzuchu.

Kolacja
Na kolację spałaszowałem serek granulowany, nie było to tym czym chciałbym się posilić, musiałem walczyć sam ze sobą. Miałem wielką ochotę na kanapkę i jak znam siebie na jednej by się nie skończyło. Głód zapiłem wodą mineralną. Wyczytałem że podczas tej diety warto też ograniczyć kawę i herbatę, dlatego do większości posiłków piję wodę mineralną.

Mój wczorajszy wynik:

Screenshot_20210721_085859_com.fatsecret.android.jpg

Tym razem węglowodanów jest aż 17% taki wynik nabiły brokuły, muszę następnym razem zjadać ich mniej. Mija drugi dzień, jutro ciąg dalszy diety keto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post