Keto – dzień pierwszy

Od wczoraj postanowiłem wypróbować dietę którą tak wszyscy zachwalają – dietę keto. Ma ona mi pomóc w zrzuceniu wagi, obniżeniu poziomów cukru. Ogólnie z tego co wyczytałem jest to dieta mocno ograniczająca węglowodany które zastępuje się tłuszczem. Kiedy próbowałem podobnej diety, miała ona zmniejszyć węglowodany i ograniczyć tłuszcze. Nie powiem w tydzień zrzuciłem 1,5 kilo ale kosztem siły.

Miałem w suficie wywiercić dziurę, po wejściu na drabinę z wiertarką i podniesieniu jej do góry, nagle zgasło światło a kiedy się zapaliło leżałem na podłodze otoczony spanikowaną rodziną. Wiertarka mnie pokonała!

Śniadanie
Jajecznica z czterech jajek na maśle. Do tego kawa bez cukru oczywiście. I to wszystko. Bar zamknięty!!!

Drugie śniadanie
Jedno jajko ugotowane na twardo z majonezem. Moje ulubione, po prostu uwielbiam majonez. Oczywiście tylko łyżeczkę od herbaty.

Obiad
Turaj musiałem trochę pokombinować, nie wolno ziemniaków, kaszy, ryżu, wyrobów mącznych, musiałem trochę poszperać na YouTube. Więc tak udka z kurczaka z piekarnika oczywiście w oleju, ziemniaki zastąpiłem pieczonym startym na tarce kalafiorze tez na oleju. Do tego pomidorki poktojone w plasterki z cebulką. Oczywiście też nie za dużo.

IMG_20210719_130956.jpg

Podwieczorek
Serek że szczypiorkiem president, połowę kubka.

Kolacja
Nie byłem zbytnio głodny, po rehabilitacji byłem trochę zmęczony, więc zjadłem 4 plasterki mielonki i na tym zakończyłem konsumpcję naten dzień.

Oto wynik całodniowy z jedzenia.:

Screenshot_20210719_183628_com.fatsecret.android (1).jpg

Jak widać zmieściłem się w normie: niewiele węglowodanów, dużo tłuszczu i trochę białka. Po całym dniu czuje się nieźle, koło 16 bolała mnie trochę głową, ale to raczej od skaczącego ciśnienia. Jutro ciąg dalszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post