Keto – dzień trzeci

Dopiero dzień trzeci, czuje się makabrycznie, to podobno detoks po odstawieniu węglowodanów. Ostro zastanawiam się, czy to wytrzymam, boli mnie głowa, jestem mocno osłabiony. Wczoraj na rehabilitacji nie miałem wogóle siły na ćwiczenia „siłowe”. Rehabilitantka zaczęła się o mnie martwić, ale nie mogłem przyznać się do diety, bo zaraz by była afera. Zgoniłem to na pogodę i złe samopoczucie.

Jeśli tak dalej będzie to nie wiem czy nie wymięknę, przynajmniej nie w czasie rehabilitacji. Zaraz skończą się mi wymówki. A w takim przypadku grodzi mi wywalenie z turnusu. Postanowiłem sobie że poczekam do niedzieli, jeśli nie zacznę się czuć lepiej muszę zrezygnować.

Śniadanie
Jajecznica z trzech jajek na boczku, wchłonąłem bo byłem niesamowicie głodny, do tego kubek zaparzonej mięty.

Drugie śniadanie
Jogurt naturalny kremowy – obrzydliwy 🙁 – nie przepadam za czymś co ma w nazwie naturalny no chyba że to maślanka.

IMG_20210721_112156.jpg

Obiad
Dziś na obiad: kilka brokułek, gotowana pierś z kurczaka i łyżka stołowa majonezu to wszystko popijane szklanką wody mineralnej.

IMG_20210721_125322.jpg

Podwieczorek
Konserwa – filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g, niemiałem ani pomysłu, ani siły na przygotowanie czegoś innego. Jedynie o czym marzyłem i czego mi brakowało to mojego łóżka. Miałem w głowie tylko żeby się położyć i nic więcej.

IMG_20210721_171935.jpg

Kolacja
Żona ledwie dobudziła mnie na kolację, nie byłem głodny, chciało mi się tylko spać. Na śpiocha zjadłem serek wiejski granulowany 150 g i kawałek delikatesowej szynki wieprzowej mielonej – 110 g i nastąpiło wyłączenie systemu. Padłem jak zabity.
W nocy dwie pobudki na siusiu szczeniaka i tyle pamiętam z nocy 🙂

Mój wynik całodniowy:

Screenshot_20210722_083024_com.fatsecret.android.jpg

Udało mi się ograniczyć węglowodany do 11%, wydaje mi się że poniżej nie mogę zejść narazie bo wtedy moja siła spadnie do zera. Może ktoś z Was ma jakieś ciekawe przepisy na dietę keto i chciałby się ze mną nimi podzielić?

W internecie nie ma za wiele tego, a jak są to wszystko płatne, bo to przecież jest trend więc każdy chce zarobić. Na YT jest trochę tego ale żaden ze mnie kucharz i w wielu przypadkach – ale o co chodzi proszę pana?!.

Jutro kolejny dzień zmagań z dietą keto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post