O mnie

Parę słów o tym kim jestem i czym się zajmuję. Mam ponad 50 lat, byłem detektywem pracującym przy zdradach małżeńskich. Niestety z biegiem czasu z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować i stać się kimś innym.

Nie było łatwo, a wybór niewielki. Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem nadal pracować jako detektyw informatyk oraz analityk cyberprzestępczości. W tym celu ukończyłem parę kursów programowania, hackingu i bezpieczeństwa. Tematyka ciekawa i zapewnia wiele pracy. Może nie tak jak praca w terenie, ale jest wciągająca jak moja poprzednia praca.

Pracuje na własny rachunek, wykonuję zlecenia dla kilku prywatnych detektywów i firm zajmujących się doradztwem związanym z bezpieczeństwem w sieci i cyberprzestępczości.

Wykonuje usługi które w wielu firmach kosztują krocie i nie stać na nie przeciętnego użytkownika. Najczęstsze zlecenia to sprawdzanie sprzętu komputerowego i telefonów pod kontem aplikacji szpiegujących, odzyskiwanie danych z dysków które uległy awarii lub przypadkowemu usunięciu danych.

Moimi klientami są też zwykli ludzie którzy potrzebują sprawdzić co robił partner pod ich nieobecność, jakie przeglądał strony, co zakodował w ukrytym pliku, a także osoby które chciałby sprzedać nośnik/dysk i mieć pewność że nikt nieodzyska z niego żadnych danych.

Swoją pracę wykonuje u siebie w domu, czasami jednak zdarza się że jeżdżę do klienta, bo wynikła nagła potrzeba. Np. klient nie potrafi wyjąć dysku z komputera i go przywieźć lub przesłać kurierem, bo nie ma możliwości przywiezienia komputera lub nie chce żeby ktoś się zorientował/zainteresował brakiem sprzętu w domu/firmie.

Moje usługi szczycą się nie tylko anonimowością i bezpieczeństwem, ale również doradztwem w sprawie zdrad małżeńskich, zabezpieczeń ważnych danych i sieci komputerowych. Każdy przekazany do analizy dysk jest zabezpieczony przed kradzieżą, wykradnięciem danych, czy wypłynięciu danych poza mój warsztat pracy. Podczas pracy od maszyny pracującej nad analizą odłączam dostęp do internetu, co zapobiega wykradnięciu danych. Na specjalne życzenie wykonuje wierną kopię powierzonego dysku/pendriva. Ja sam po wykryciu oczekiwanego wyniku informuję tylko i wyłącznie osobę która zleca analizę i przekazuje ustny raport. Po wykonanej pracy usuwam wszystkie ślady analizowanego sprzętu, nie trzymam kopii ani w wersji elektronicznej ani papierowej. Twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce (służby, partner, haker itp). Po skończeniu usługi nie ma możliwości wykonania kopi raportu.

Jak się ze mną skontaktować?

Z wiadomych przyczyn kontakt ze mną tylko drogą elektroniczną poprzez emaila: slavoheys(@)gmail.com lub formularz na tej stronie. Kiedy zostaniesz moim klientem dostaniesz namiar telefoniczny i adres. W emailu napisz krótko o co chodzi podaj swój numer telefonu i adres email zwrotny. Przeważnie odpowiadam w ciągu 72 godzin.

Ile to kosztuje?

Moje usługi nie są drogie, swoją pracę traktuje poważnie ale i jednocześnie jako hobby i nabywanie doświadczenia. Nie mam stałych stawek, nie liczę roboczo godzin, wszystko zależy od ilości i trudności powierzonego zlecenia. Pamiętaj jednak prąd kosztuje, sprzęt się zużywa i starzeje. Myślę że na pewno się dogadamy. Po prostu napisz i zobaczymy.

Jak to długo trwa?

Tutaj odpowiedź jest trudna, wszystko zależy od wielu czynników: od szybkości, ilości danych, wielkości dysku itp. Przeważnie trwa to od 24 godzin w zwyż. W tej tematyce pośpiech nie jest wskazany. Lepiej zrobić to wolniej niż na odwal. Szczycę się perfekcją i jakością więc mnie nie poganiaj i niepsuj reputacji. Spieszy Ci się? To nie zawracaj mi głowy i zrób to sam, masz wiele informacji w sieci więc próbuj. Jeśli coś spie…. będziesz miał pretensje tylko do siebie.

Zapraszam do współpracy.