Witaj!

Trafiłeś do sklepu w którym możesz kupić zdjęcia mojego autorstwa.

Kupione zdjęcia możesz wykorzystać jako obrazy na stronę www, do katalogu lub w innym celu. Możesz również zamówić u mnie konkretny obraz na płótnie w określonym rozmiarze. Termin realizacji takiego zamówienia uzależniony jest od wielkości obrazu. Przeważnie nie jest on dłuższy niż 8 dni.

Jeśli kupiłeś samo zdjęcie, otrzymasz je drogą elektroniczną w formacie i wymiarze zamieszczonym w opisie w ciągu jednej doby. Każde wykupione zdjęcie możesz wykorzystać w sposób jaki Ci się tylko podoba. Zdjęcie nie posiada żadnych danych autora. Możesz je traktować jak swoje własne. Drogą email dostaniesz certyfikat na użytkowania zdjęcia. Zdjęcie staje się Twoją własnością. Możesz je edytować, formatować i kadrować. Jedynie co nie możesz to podpisywać je jako autor zdjęcia.

Możesz również zamówić sesję zdjęciową, po której dostaniesz około 10 zdjęć w dużym formacie. Dzięki temu możesz zrobić komuś niespodziankę umieszczając jego fotografie z sesji na obrazie z płótna. Jest to doskonały prezent na Walentynki, Dzień kobiet i inne ważne dla Ciebie okazje.

Zapraszam również do współpracy modelki i modeli. Mile widziani ludzie z Łodzi i okolic. Więcej szczegółów w zakładce "zarabiaj ze mną".

Zapraszam do zakupów.